“Праця, оптимізм, постійне самовдосконалення - запорука життєвого успіху”

понеділок, 7 вересня 2020 р.

 ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ, УЧНІВ, БАТЬКІВ!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України і рішення комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій різних рівнів школи в населених пунктах, які потрапили до червоної зони (Тернопільський район в тому числі), змушені дотримуватись жорстких карантинних обмежень з 7 вересня.
Шановні вчителі, батьки, учні!
Всі ми зараз переживаємо складні часи і нам усім доводиться адаптуватися до нових реалій. Дуже важливо нам – вчителям-учням-батькам – бути єдиними та трибічно вмотивованими, адже це є запорукою ефективності освітнього процесу. Ми розуміємо, що кожна дитина потребує допомоги, саме нашої допомоги, адже вони ще не здатні відповідально та самостійно планувати своє життя та навчання.
Що значить для вчителя не бачити дитячих очей, не відчувати їхніх емоцій, замість живого спілкування в класі викладати тести та завдання онлайн і, навіть, не бачити на власні очі, як учні працюють над ними. Це дійсно важко для нас, бо ми звикли до іншого способу комунікації. Але ми пристосовуємося, ми вчимося, ми знайомимося з новими технологіями.
Отож, переходимо на дистанційне навчання!


Учні та учителі НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ" працюватимуть відповідно до розкладу уроків та дзвінків на єдиній платформі для дистанційного навчання "Нові знання".
Бажаємо усім нам легкої та продуктивної апробації платформи для дистанційного навчання, хороших оцінок, а також справної техніки та швидкого Інтернету. Ми впораємось із поставленими перед нами завданнями за будь яких обставин! Здоров'я усім!
Залишаємося близькими, незважаючи на будь-які дистанції!

Адміністрація та педагогічний колектив школи

Немає коментарів:

Дописати коментар